PLZEN’DEN TAKIMIMIZA DAVET

Fenerbahçe ile bu akşam UEFA Avrupa Ligi son 16’sında ikinci maç için karşı karşıya gelecek olan Çek ekibi Viktoria Plzen’den Profesyonel Futbol A takımımıza davet geldi.

Fenerbahçe maçı için İstanbul’da antrenman sahası bulamayan Viktoria Plzen’in bu sabah Beylerbeyi 75.Yıl tesislerimizde antrenman gerçekleştirdi. Antrenman sahamızı hiçbir bedel istemeden Çek kulübüne vererek Türk misafirperverliğini bu şekilde sergilemek isteyen kulübümüze Plzen yönetiminden teşekkür ve davet geldi.

Viktoria Plzen yöneticisi Pawel Pillar, bugün stadımızda yapılan antrenman sonrasın da Kulübümüz Genel Sekreter Yardımcısı Refik Yiğit’e kulüp flaması hediye ederek teşekkür etti. Pillar yaptığı konuşmada, “Beylerbeyispor’a bize gösterdikleri iyi niyet için çok teşekkür ediyoruz. Antrenman sahası bulma konusunda sıkıntılarımızı çözdüler ve bizden hiçbir talepte bulunmadılar. Bu eşine az rastlanacak bir durum. Biz de Beylerbeyispor’u en kısa sürede Çek Cumhuriyeti’nde ağırlamak ve bir dostluk maçı yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Antrenman sonrasında iki kulüp futbolcuları toplu fotoğraf çektirdi.

beylerbeyi_plzen2[1]


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.