KULÜBÜMÜZE DEV PROJE!

SUL_4077

Üsküdar Belediyesi, Kulübümüz için dev bir projeye imza attı. Bu sezon genç ve gelecek vaadeden oyunculardan kurduğumuz kadromuzla 3. Lig’de finale kadar çıkarak 2. Lig’in kapısından dönen ekibimize, Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Köprüsü’nün hemen yanıbaşındaki Beylerbeyi 75. Yıl Stadı’mımızın bulunduğu alana iki büyük stat yapılacak.

Eşsiz manzarası ve konumuyla futbolseverlerin en sempati duyduğu yerlerden biri olan tarihi stadın bulunduğu alan deyim yerindeyse gerçek bir spor vadisi olacak. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in bizzat organize ettiği törenle protokolü yapılarak Beylerbeyi Spor Vadisi’nin tanıtımı gerçekleştirildi.

Şöhretler sahaya indi

 

19 Mayıs Saat 19.19’da başlayan organizasyonda Türk futbolunun efsane isimlerinden Bülent Korkmaz, Hikmet Karaman, Hami Mandıralı, Şenol Fidan ve bir çok isim bir araya gelerek bir gösteri maçı yaptı.

Başkanımız Mustafa Yazıcı önderliğinde uzun yıllardır düzgün mali yapısı ve yetiştiricilik misyonuyla Türk futboluna hizmet eden kulübümüz bu projeyle gelecek yıllara da damga vurmayı hedefliyor.

 

 


Comments are closed.