GENCFUTBOL.COM

solhaber

Bilindiği gibi Futbol Türkiye’deki en popüler sporlardan biridir ve bir çok gencin hayali futbolcu olmaktır ama kendi ligimizde yetişmiş genç yıldız oyuncu sayısı çok azdır ve yeni yabancı sınırının kaldırılmasından sonra gençlerimizin işi her zamankinden daha zor olmuştur.

Ayrıca günümüzde altyapı eksiklikleri, imkan zorlukları ya da şans bulunamamasından dolayı çok yetenekli genç futbolcular kaybolmaktadır. gencfutbol.com ekibi  Türkiye’de ki bütün futbolseverlerin ve futbol otoritelerinin desteğiyle yeni yeteneklerin bulunmasını ve Türk futboluna kazandırılmalarını amaçlamakta.

Sitenin asıl kuruluş amacı futbolcu olmak isteyen ve kendini göstermek isteyen binlerce futbolcu adayını futbol dünyasının önemli isimlerine ve tüm Türkiye ye tanıtmak ve bir fark yaratmalarına, keşfedilmelerine yardımcı olmaktır.

Bu amaçla yıllarca futbol dünyasının içinde yer almış, söz sahibi olmuş, teknik direktörler, futbolcular ve medyanın etkili isimleri sizlerden gelen videoları izleyip değerlendirecek ve sizlerin gelişmesine yardımcı olmak için futbolseverlerle birlikte yorumlar yapacaklardır.

Ayrıca bu isimler beğendikleri futbolcuları takip etme, tavsiye etme şanslarına sahiplerdir.

Site tamamen ücretsizdir.

gencfutbol.com

Yorumcular:

ALİ KURTULUŞ GÜLTEKİN

BÜLENT KORKMAZ

İLKER YAĞCIOĞLU

OGÜN TEMİZKANOĞLU

OĞUZ ÇETİN

OKTAY DERELİOĞLU

RECEP ÇETİN

 


Comments are closed.