2014 – 2015 SEZONU ANTRENÖR KADROSU BELİRLENDİ

2014 – 2015 Sezonu kapsamında, sporcularımızın teknik kapasitelerini arttırmak, daha fazla çalışma imkanı sağlamak ve en önemlisi hedef takımlar yaratabilmek amacı ile teknik ve idari ekibimizde kapsamlı bir değişikliğe gittik.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi Emre Tural tüm koordinasyonu yönetmeye devam edecektir. Ancak hedef jenerasyonların artması, yeni yapılanma hedeflerinin arttırılması ekibimizde yeni isimlerin katılmasını zorunlu kıldı.

Altyapı sorumluluğu görevine, Fenerbahçe, Yeşilyurt, Pamukspor, Beşiktaş’ta çok uzun yıllar görev almış, altyapılarda sayısız başarısı ve yetiştirdiği sporcularla tanınan M. Semih Toplan getirildi. Özellikle Küçük takım ve altı yaş gruplarının yapılanmasına önem vereceğini bildiren sayın Toplan’a görevinde başarılar dileriz.

Diğer bir transferimiz, uzun yıllardır altyapı takımlarında çalışmış, Yunus Yılmaz. Kendisine tercihinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Geçmiş yıllarda 1998 ve 1997 doğumlu takımlarımızı çalıştıran sayın Kadir Saygılı, bu sezon itibariyle altyapı koordinatörlüğüne yükseltildi. Aynı zamanda eski takımlarındaki antrenörlük görevine de devam edecek olan Kadir Saygılı’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

Asistan antrenörlerimiz ise geçmiş yıllarda takımlarımızda başarı ile mücadele etmiş ve gelecekte antrenör seviyesini hedeflediğimiz isimlerden oluşuyor. Gökhan As, Alperen Alaybaşı, Utku Tamirak, Ahmet Tutuş, Kaan Külah, Alperen Söylemez, Recep Gezer, Harun Saygılı. İsmi geçen personelimize hayata atılmaları konusunda yardımcı olacak yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Takımlarımız ve sporcularımız hakkında bilgi edinmek için hafta içi mesai saatleri içerisinde Altıntepe’de bulunan ofisimizi ziyaret edebilir ve takım antrenörlerimize danışabilirsiniz. Hafta sonu saat 12.00 – 19:00 arasında ise Kadir Has A.L.de bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.


Comments are closed.